Tu získate informácie o našej firme o nás, a o tom čo vieme pre vás urobiť. Stručný prehľad histórie firmy, jej zakladateľov, zamestnancov a v neposlednej rade pre nás najdôležitejších klientoch.

Pinned photo of minibager Pinned photo of building
 

Náplň našej činnosti

Naša firma sa zaoberá realizáciou stavieb, rekonštrukcíí, vodoinštalatérskymi a kurenárskymi prácami. Na základe bohatých skúseností sme schopný realizovať prakticky čokolvek čo sa týka stavby a rekonštrukcie. Taktiež ponúkame prenájom a dopravu lešenia na vami určenú stavbu. Ponúkame výkopové a pozemné práce pomocou minibágra. Zaoberáme sa aj zateplovacími prácami, a to rodinných domov, ale aj väčších objektov. Pracovníkov vykonávajúcich tieto práce si môžte pozrieť na fotográfiách v histórii našich prác.

Takže kto vlastne sme?

Naša spoločnosť bola založená v marci roku 2012 tromi spoločníkmi TOMÁŠOM PIJÁKOM, MILANOM CHNÚRIKOM a PETROM PIJÁKOM pričom chceme využiť bohaté skúsenosti získané na realizovaných projektoch, kde sme pracovali ako jednotlivci. Našim cieľom je teraz už pod značkou TMPstav ponúknuť zákazníkovi komplexnú stavebnú činnosť vlastnými prostriedkami alebo externými dodávateľmi s ktorými máme dlhodobé skúsenosti. Našim úspechom je vaša spokojnosť, ktorá nám je najlepšou reklamou.

Zamestnanci

Zamestnancami našej spoločnosti sú spoľahliví ľudia, ktorí svojimi skúsenosťami získanými na mnohých realizačných prácach zvládajú svoju prácu vykonávať odborne a so zárukou kvality. Ak by ste mali záujem stať sa členom nášho kolektívu a máte skúsenosti so stavebníctvom všeobecne, neváhajte a kontaktujte nás. Pri novom projekte už môžte byť jedným z nás!

Klienti

Našimi klientmi v minulosti boli súkromné osoby ktoré mali záujem o prestavbu či realizáciu stavby domov či bytových jednotiek ale aj pohostinstvá, verejné organizácie a mnoho dalších. Prehladku realizačných prác ktoré sme v minulosti vykonali si môžete prezrieť histórii našich prác. Taktiež sponzorujeme poločenské podujatia na ktorých realizácii sa tiež aktívne zúčastňujeme.

 
TMP banner